Apie mus

Mokymų ir renginių organizavimo įmonė UAB ,,Kompetencijų vystymo centras“ sėkmingai dirba nuo 2011 metų. Asmeninė ir profesinė branda, verslo etikos žinojimas, mokymo projektų ir tarptautinių renginių organizavimo patirtis leidžia užtikrinti kokybiškas ir išskirtines paslaugas.

Mūsų siekis – pasitelkus įvairius išteklius padėti įmonėms ir organizacijoms siekti jų tikslų ir rezultatų.

Jei ieškote partnerių, kurie padėtų ugdyti jūsų darbuotojų gebėjimus ir kompetencijas, pagelbėtų organizuojant renginius – pasikliaukite mumis.

„Kompetencijų vystymo centras“ teikia mokymų ir verslo renginių organizavimo paslaugas bei konsultacijas organizacijos efektyvumo didinimo klausimais.

Diana Jucevičienė – UAB „Kompetencijų vystymo centro“ vadovė, jau daugiau nei 12 metų dirbanti renginių ir mokymų organizavimo srityje, pati konsultuojanti verslo bei žmogiškųjų išteklių valdymo temomis.

Diana yra sukaupusi ilgametę darbo su klientais ir vadovavimo patirtį, vystant įmones ir įgyvendinant jų strateginius tikslus.

Baigtos psichologijos studijos bei įgytas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis padeda įsiklausyti į organizacijų poreikius ir pasiūlyti tiek darbuotojus, tiek vadovus tenkinančius sprendimus, reikalingus sėkmingai įmonės plėtrai, o verslo protokolo išmanymas naudingas organizuojant įvairius renginius.

„Kad ir kokio darbo imčiausi, visuomet vadovaujuosi savo vertybėmis. Visuomet siekiu darbo kokybės, į kiekvieną priimtą sprendimą žvelgiu atsakingai, siekiu artimo ir glaudaus bendravimo su klientu. Taip pat didelį dėmesį skiriu inovacijų skatinimui organizacijose, vertybių bei tinkamos vidinės kultūros formavimui.“

Asta Pliaukštienė – UAB „Kompetencijų vystymo centro“ projektų direktorė, turinti  daugiau kaip 13 metų patirtį šioje srityje ir  renginių  bei mokymų organizavime.

Nuo 2008 m. Asta taip pat vykdo ir konsultacinę veiklą bei dėsto tarnybinio etiketo, vidinės ir išorinės komunikacijos, tikslų formavimo, konfliktų ir streso valdymo, saviugdos, kritinio mąstymo  ir kūrybiškumo bei laiko planavimo temomis.

Šiandien sukaupta ilgamete patirtimi nacionalinių ir tarptautinių projektų valdyme bei įvairaus pobūdžio renginių organizavime Asta dalinasi su organizacijų vadovais bei darbuotojais, padėdama ne tik augti asmeniškai, bet kartu auginti įmones.

„Dirbant man svarbu  suprasti kliento lūkesčius ir įžvelgti galimybes net sudėtingose situacijose, bendradarbiaujant sukurti pridėtinę vertę  ir pasiūlyti geriausius sprendimo kelius.“